×

שגיאה

אינכם מורשים לראות את המשאב הזה.

בוקריס אורלי

 • מטפלת בדרמה תראפיה ואומנות , מתמחה בפסיכותראפיה אדלריאנית חברה באיגוד הישראלי לתראפיה בהבעה ויצירה . חברה באיגוד לפסיכותרפיה ממוקדת במסגרת עבודתי עם ילדים מתבגרים ומבוגרים אני מטפלת פרטני, מנחה קבוצות , ועושה הדרכות הורים. אני כמטפלת בהבעה ויצירה וכפסיכותראפיסטית אדלריאנית בחרתי להתחייב לעקרונות התיאורטיים שמהם נגזרות שיטות עבודה ודרכי התנהגות שנלקחו מתוך התיאוריה של אלפרד אדלר.שמבוססות על האדם כיצור חברתי והוליסטי , על הקניית ערכים ואופטימיות שמאמינה באדם כמות שהוא ,ביכולת שלו ,באפשרות שלו לבחור עבור עצמו ולקחת אחריות על בחירותיו ,לצורכי הקלה והתקדמות בכל מצב נתון. אני מאמינה שבתיאוריה זו, יש מפתחות לשיפור החיים שלנו,ויצירת חיים נעימים שלווים ומספקים יותר ,הרמוניים יותר וכן אפשרות לרכישת כלים שעוזרים להתמודד טוב יותר עם המכשולים שמעמידים בפנינו החיים והטבע ,זהו מסע שבחרתי ללכת בו ואני מציעה לבוטחים בי לצעוד איתי ולידי בדרך זו .  אני נעזרת במסע המשותף בכלים מתוך עולם הדרמה תרפיה ומתוך עולם האומנות, עבודה עם קלפים ועוד.

  נסיון אקדמאי:
  מכללת בית ברל : תעודת טיפול בהבעה ויצירה עם התמחות בדרמה תראפיה ואומנות. אוניברסיטת בר אילן : הנחית קבוצות עם אוריינטציה למנהיגות ומצוינות. מכון אדלר : פסיכותראפיה אדלריאנית מסלול תלת שנתי.

  שייכות לאיגודים:
  נסיון ועיסוק מקצועי , נכון להיום : שלוותה -בית חולים פסיכיאטרי- מרפאת ילדים ונוער- מטפלת בהבעה ויצירה. פרויקט גשר לתיכון : טיפול והעצמה של ילדי חטיבות ביניים במסגרת משרד החינוך ועריית רעננה קליניקה פרטית :טיפול בצרכים מגוונים של ילדים נוער ומתבגרים ומבוגרים והדרכת הורים

   

שליחת מייל למטפל
כל השדות עם * - הינם חובה