ילד ללא הפסקה - מיכל אבירם ויינר

ילד ללא הפסקה

מאת: מיכל אבירם ויינר

 

פיצי קפיצי בא לעולם הרבה לפני המתוכנן. כי מי יכול לחכות כל כך הרבה זמן.....

הסיפור על פיצי קפיצי מלווה אותנו מלידה ועד כיתה א׳ דרך חוויות הגדילה של הילד החמוד והקופצני המגלה את העולם בקצב המהיר שלו. המפגש של הוריו עם האנרגיות המרובות שלו ולאחר מכן במסגרת הגן מוביל אותנו לסיטואציות מצחיקות ולעיתים גם מתסכלות, המוכרות להורים רבים.

פיצי קפיצי נולד מתוך מפגש עם הרבה ילדים קופצניים ומשפחותיהם שעוברים חוויות דומות ומרגישים לעיתים שונים ובודדים. למצוא שקיים קשר בין התעקשות על חולצה ומרדף לאמבטיה, להבין שהילד אינו "עושה דווקא" , הופך את חווית הגידול של ילדים כמו פיצי קפיצי ליותר מובנת ובעזרת טיפול תומך והרבה אהבה וקבלה ניתן למצוא את הדרך המתאימה לכל פיצי קפיצי.

הספר מיועד להורים וילדים, גננות , אנשי טיפול וחינוך בתקווה שימצאו את שביל הזהב בין שמחת החיים, הסקרנות ,העוצמות והאנרגיות של ילדים כמו פיצי קפיצי למול הצורך בקבלת דרישות המציאות ושמירה על גבולות ואיכות חיי הילד.

מיכל אבירם ויינר מטפלת ותיקה באמנות ובפסיכותרפיה בילדים, עוסקת גם בהדרכת מטפלים וייעוץ להורים. בעלת M.A.מהאוניברסיטה העברית בירושלים, למדה טיפול באמנות בבית ברל, טיפול דיאדי בהורים וילדים ופסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב. בעבודתה נפגשת מיכל עם הרבה ילדים והורים הנתקלים לראשונה בקשיי קשב וריכוז, חוסר ויסות תחושתי ורגשי ובהתמודדות עם תסכולים.

מיכל מאמינה  כי כל ילד הוא עולם ומלואו ובעבודה משותפת של חיזוק כוחו של הילד, הבנה והקשבה לצרכיו ,ניתן לעשות שינוי משמעותי בחייו ובחיי הסובבים אותו.

ניתן לרכוש בחנויות הספרים או להזמין באתר האינטרנט :MICHALAVIRAM.WORDPRESS.COM

עודכן לאחרונה ב שישי, 21 אוגוסט 2015 03:57