תקנון סליקת כרטיס אשראי

1. כללי

1.1 השימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בשירותים המוצעים בו, כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן והכוללים את מדיניות הפרטיות ("מדיניות הפרטיות"). תנאים אלה מהווים הסכם מחייב בין המשתמש לבין האתר. ביצוע פעולה כלשהי באתר מהווה הצהרה על הבנת תוכנו, קבלת התנאים המופעים והסכמה כי לא תהיה למשתמש ו/או למי מטעמו טענה ו/או תביעה כנגד מפעילי / בעלי האתר ו/או למי מטעמם במישרין ו/או בעקיפין בגין פעולה שביצע באתר.

1.2 בתקנון זה תהא למונחים הבאים המשמעות המפורטת לצידם:

1.2.1 פעולה/שימוש - גלישה באתר וביצוע רכישת שירותים המוצעים באתר ו/או שימוש בשירותיו השונים, כגון:- דמי חבר, כנסים, ימי עיון, דיוור וכדומה, בהתאם להוראות תקנון זה. פרטי הלקוחות אינם מעוברים לצד ג'.

1.2.2 משתמש - אדם ו/או גוף אשר נכנסו לאתר "י.ה.ת".

1.2.3 משתמש - אדם ו/או גוף הגולש באתר ומבצע פעולת קניה לרכישת שירותים המוצעים בו.

1.2.4 קניה ו/או רכישה – קנית שירות  בהתאם להוראות תקנון זה.

1.2.5 העסק - מפעילי/בעלי האתר www.yahat.co.il, איגוד המטפלים באמצעות אמניות בישראל.

1.3 החברה תהא זכאית לשנות את הוראות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה. התקנון המחייב יהיה זה אשר יפורסם באתר במועד המכירה.

1.4 הסכם זה פונה לגברים ונשים כאחד וניסוחו בלשון זכר נובע מטעמי נוחות בלבד.

1.5 הלקוח ששילם לא יוכל לבטל את העסקה.

 

2. תנאים לשימוש באתר

2.1 משתמש המבצע פעולה באתר חייב לעמוד בכל התנאים וההתחייבויות המפורטים להלן:

2.1.1 אדם שגילו מעל 18 שנים, בעל תעודת זהות ישראלית.

2.1.2 בעל כרטיס אשראי תקף של חברת כרטיסי אשראי הפועלת בישראל, ושהונפק בישראל.

2.1.3 בעל כתובת ותא דואר אלקטרוני, להלן דוא"ל , ברשת האינטרנט.

2.1.4 רשום באתר. ההרשמה לאתר מחייבת את קריאתו של תקנון זה עד תומו ובעיון. אם תנאי מתנאיו של תקנון זה אינם נראים למשתמש, הוא מתבקש שלא לעשות שימוש באתר.

2.1.5 ביצוע פעולות באתר יהיה בתום לב וללא שימוש במידע שהתקבל ללא אישור החברה, ושלא יהיה בו ניצול לרעה של טעויות כל שהן במערכות האתר ותיאורי המוצרים.

2.1.6 מתחייב בזאת שלא לבצע פעולה אשר מהותה חשיפת פרטי המשתמש שלו ופרטי כרטיס האשראי שלו בצורה כלשהי באתר.

2.1.7 המשתמש מתחייב בזאת שלא לבצע פעולה שמהותה חשיפת פרטים כלשהם של משתמש אחר.

2.1.8 המשתמש מתחייב לא לבצע פעולה שמהותה פגיעה באתר ו/או במפעיליו ו/או בבעליו ו/או בתוכנו והוא מקבל עליו את תקנון האתר ואת כל האמור בו.

2.1.9 הקלדת הנתונים על-ידי המשתמש כמוה כהתחייבות של המשתמש לרכוש את השירות ולשלם לבעלי האתר את מחירו הנקוב באתר. המשתמש מתחייב לדאוג לכך כי חברת כרטיסי האשראי תעביר לחברה את הסכום בו התחייב המשתמש.

2.2 למידע על אבטחת הנתונים באתר יש לקרוא את "אבטחת נתונים".

 

3. תשלום

3.1 אישור הפעולה של המשתמש באתר מותנה באישור מצד חברת כרטיסי האשראי שדרכה התחייב לבצע את הרכישה.

3.2 הונאת כרטיס אשראי היא בלתי חוקית ותוביל לתביעה בכל המקרים.

3.3 לקוח המעוניין בפריסה לתשלומים יעשה זאת בטופס.

3.4 חשבונית תשלח במייל במעמד החיוב (עפ"י המייל המעודכן ברישומנו) או לחילופין בדאר ישראל תוך שבוע עסקים. כרטיס חבר תוך שבועיים בדאר ישראל.

3.5 כרטיס החבר/המדריך, ישלח בדאר ישראל.

 

4. אבטחת מידע ומדיניות פרטיות

4.1 אנחנו מכבדים את הפרטיות של כל הגולשים המשתמשים באתר זה. מדיניות הפרטיות הזו מסבירה איזה מידע אנחנו אוספים מכם, כיצד אנחנו משתמשים בו וכיצד אתם יכולים לשלוט בשימוש שלנו במידע האישי שלכן. אנחנו נערוב לכך שכל המידע האישי המסופק נשמר בבטחה, בהתאם לחוק. אתר זה מכיל קישורים לאתרים אחרים. אנא היו מודעים לכך שאין אנו אחראים לשמירת הפרטיות של אתרים אלו. אנחנו מעודדים את המשתמשים שלנו לשים לב כאשר הם עוזבים את האתר שלנו ולקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אתר שאוסף מידע אישי המאפשר זיהוי. הצהרת פרטיות זו תקפה למידע הנאסף על ידי אתר זה בלבד. ייתכן ונאסוף מכם את הנתונים הבאים:

4.1.1 מידע שתספקו לנו בעת פתיחת חשבון או שינוי פרטים. לדוגמא, שמכם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, סיסמה, ופרטי כרטיס אשראי שיכולים לשמש בעת ביצוע הזמנה.

4.1.2 מידע שתספקו לנו בעת ביצוע הזמנה מקוונת או על ידי מילוי של טופס רישום מקוון שאנחנו יכולים לפרסם באתר. לדוגמא, שמכם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת משלוח, ופרטי כרטיס אשראי שהם הכרחיים לטיפול בהזמנה.

4.1.3 מידע שתמסרו לנו באופן וולונטרי בדואר אלקטרוני או באמצעים אחרים.

4.1.4 מידע על המחשב שלכם, כולל, כאשר ישנה אפשרות, כתובת ה-IP שלכם, מערכת הפעלה וסוג הדפדפן.

4.1.5 מידע על השימוש שלכם באינטרנט שנאסף על ידי קובץ cookie המאוחסן בכונן הקשיח של המחשב שלכם.

4.2 תיקון/עדכון של מידע אישי. במידה ופרטי הזיהוי האישיים של משתמש משתנים (כמו למשל המיקוד שלכם), או במידה ומשתמש אינו מעוניין יותר בשירות שלנו, אנחנו נשתדל לספק דרך לתקן, לעדכן או להסיר את המידע האישי של אותו משתמש שסופק לנו. ניתן לשנות פרטים בקלות דרך "צור קשר" או במשלוח דואר אלקטרוני לאיגוד י.ה.ת .

4.3 אבטחה:

4.3.1 אנחנו י.ה.ת – איגוד המטפלים באמצעות אמנויות בישראל, מבינים כמה זה חשוב לשמור בביטחה כל מידע שאתם מספקים לנו. האתר שלנו (www.yahat.co.il) משתמש כרגע בטכנולוגיית הצפנה ברמה גבוהה מסוג SSL, תוכנת האבטחה המתקדמת ביותר כיום לעסקאות מקוונות. מסיבה זאת אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו לוקחים ברצינות רבה את האבטחה של התשלום שלכם ושל פרטיכם האישיים. ייתכן ובעתיד נבצע שינויים אם נרגיש שאבטחה מוגברת תועיל לכם בעת שימוש באתר.

4.3.2 בעוד שכרגע אנחנו משתמשים בהצפנת SSLעל מנת להגן על מידע מקוון רגיש, אנחנו גם מגנים על המידע שלכם כאשר הוא איננו מקוון. כל המידע שלכם, לא רק המידע הרגיש שהוזכר לעיל, מוגבל במשרד שלנו. מקבלים גישה למידע האישי שלכם. השרתים עליהם אנחנו מאחסנים את המידע האישי שלכם נשמרים בסביבה מאובטחת.

 

5. יצירת קשר

לשאלות, ברורים ופרטים נוספים, צרו קשר עם המתאמת האירגונית 04-6780018, 052-4781228 או במייל .yahat2013@gmail.com

 

6. אחריות

איגוד יהת אחראי על קיום הפעילות שהוא מפרסם.

 

7. החזר כספי

אם פעילות כלשהיא שפורסמה על ידינו מתבטלת יוחזר הכסף למשתתפים בו.

 

8. דין ושיפוט

בביקורך באתר, הנך מסכים לכך שתנאי השימוש כפופים לחוקי מדינת ישראל בכל דבר ועניין.

בביקורך באתר הנך גם מסכים כי הכתובת לבירורים ומחלוקת בנושא האתר והפעולות שבו יהיה בית המשפט שבמחוז חיפה.