אלפון מורחב

 

ראשי ועדת רישום וקבלה

ד"ר מיכל לב
חטיבת האמנות החזותית
[email protected] 054-6616280
 

ועדת האתיקה 

 

ועדת חריגים

 

ועדת ביקורת

 

ועדה להוקרה והנצחה

נירה שחף
חברת ועדת הוקרה והנצחה
[email protected] 052-2782009
שירלי זמיר אלבז
חברת ועדת הוקרה והנצחה
[email protected] 054-5729822
 

ועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים

ד"ר יפית איתן
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 050-7919172
דניאלה פינקל
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 050-7405281
רוית שורץ
חברת הועדה בנושא בריאות הנפש וקופות החולים
[email protected] 054-6495001
 

הועדה האקדמית - אקדמיה"ת

ד"ר דפנה רגב
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 052-6364163
ד"ר ענת הלר
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 050-7438192
ד"ר עפרה קמר
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-7279744
ד"ר שרית בן זקן
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-2490320
נעמי ויץ
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 050-6936993
ד"ר נחמה יהודה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-7373036
ד"ר גיאנא חליפה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-7470813
ד"ר מרקמן סימנס דפנה
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 052-3227099
ד"ר יפעת שלם צפרי
חברת הועדה האקדמית המלווה
[email protected] 054-6845624
 

ועדת החברה הערבית

מימונה היבי
יו"ר ועדת החברה הערבית
[email protected] 0549233088
ניהאל מדחת נגמי
יו"ר ועדת החברה הערבית
[email protected]
 

ועדת תעסוקה

אור שלו
חברת ועדת התעסוקה
[email protected] 052-4755137
מיטל רוט
חברת ועדת התעסוקה
[email protected] 054-2405256
 

ועדת הגיל השלישי 

כרמית עזרא-ארד
יו"ר
[email protected]054-4409322
איריס גרוס-כהן
חברת ועדת הגיל השלישי
[email protected]050-7056280
אמאני מוסא
חברת ועדת השלישי
[email protected]050-9642225
מיכל בוגין
חברת ועדת השלישי
[email protected]054-4992066

רכזי תחום

ד"ר טלי גוטפריד
רכזת תחום אוטיזם ונציגת יה"ת באיגוד האירופאי לטיפול במוסיקה
[email protected] 052-2952438
ד"ר מיקי ירום
רכזת יום עיון מרכזי של יה"ת  
[email protected] 052-3432478
ד"ר הילדה ונגרובר
נציגת יה"ת באיגוד האירופאי לטיפול בתנועה ומחול
[email protected] 050-6906264
ד"ר אופירה הוניג
נציגת יה"ת באיגוד הבינלאומי לטיפול באמנויות
[email protected] 052-4454050
ד"ר סוזאנה פנדזיק
נציגת יה"ת לדרמה תרפיה בפורומים בינלאומיים
[email protected] 02-6792750
היאם חאסקיה
נציגת החברה הערבית בחטיבת האמנות
[email protected] 050-8323584