טיפול באמצעות תנועה ומחול
שפת הטיפול:
עברית, אנגלית, צרפתית
מטפלת בתנועה ובמחול M.A., בוגרת אוניברסיטת לסלי. סטודנטית לסיביטי.
בעלת נסיון רב במערכת החינוך, עם גילאי 3-16 בעלי קשיים רגשיים עם וללא לקויות נוספות ועם מבוגרים צעירים. נסיון רב בעבודה עם לקוחות על הספקטרום האוטיסטי, עם הסובלים מחרדות, עם קשיים ורגישויות שונות.
מתקשרת באופן וורבאלי באופן שוטף בעברית, בצרפתית ובאנגלית. בעלת יכולת תקשורת בסיסית בערבית. תקשורת בלתי מילולית (שפת גוף, ג'סטות) כחלק אינטגרטיבי מכל מפגש טיפולי.
מקבלת ברעננה.